Kontakt

  • Mart Noorma, projekti algataja; mart.noorma@ut.ee
  • Aune Past, kommunikatsioonisäde; aune@kommunikatsioon.ee
  • Sven-Erik Soosaar, eestikeelse Vikipeedia kõneisik; sven-erik@wikimedia.ee
  • Sulev Iva, võrokeelse Vikipeedia kõneisik; sulev.iva@ut.ee

Korraldustoimkond

  • Sirli Zupping, projektijuhtimine; sirli.zupping@ut.ee
  • Ivo Kruusamägi, konsultatsioonid; ivo.kruusamagi@ut.ee
  • Käbi Suvi, konsultatsioonid ja koolitus; kaebi@wikimedia.ee
  • Lauri Linask, konsultatsioonid ja koolitus; linask.lauri@gmail.com
  • Kadri Kunnus, turundus- ja kommunikatsioon; kadri.kunnus@ut.ee
  • Kristel Reim, koostöö ja partnerlussuhted; kristel.reim@ut.ee
  • Ann Siiman, õppetöö; ann.siiman@ut.ee
  • Riina Reinsalu, õppetöö, keeletoimetamine; riina.reinsalu@ut.ee
  • Mark Fišel, keeletehnoloogia; fishel@ut.ee
  • Kadri Vare, keeletehnoloogia; kadri.vare@ut.ee
  • Paula Põder, Tartu Ülikooli muuseumi kontaktisik; paula.poder@ut.ee
  • Ursula Erik, Eesti Maaülikooli kontaktisik; ursula.erik@emu.ee

Üldinfo: info@miljonpluss.ut.ee