Kontakt

Üldinfo: info@miljonpluss.ut.ee

Korraldustoimkond

  • Sirli Zupping, projektijuhtimine; sirli.zupping@ut.ee
  • Ivo Kruusamägi, konsultatsioonid; ivo.kruusamagi@ut.ee
  • Mart Noorma, toetaja; mart.noorma@ut.ee
  • Aune Past, kommunikatsioon; aune@kommunikatsioon.ee
  • Märt Põder, kommunikatsioon; tramm@wikimedia.ee
  • Sven-Erik Soosaar, eestikeelse Vikipeedia kõneisik; sven-erik@wikimedia.ee
  • Sulev Iva, võrokeelse Vikipeedia kõneisik; sulev.iva@ut.ee
  • Ann Siiman, õppetöö ja koolitus; ann.siiman@ut.ee
  • Riina Reinsalu, õppetöö, keeletoimetamine; riina.reinsalu@ut.ee
  • Katrin Leppik, õppetöö ja koolitused; katrin.leppik@ut.ee
  • Käbi Suvi, konsultatsioonid ja koolitused; kaebi@wikimedia.ee
  • Lauri Linask, konsultatsioonid ja koolitused; linask.lauri@gmail.com
  • Mark Fišel, keeletehnoloogia; fishel@ut.ee
  • Kadri Vare, keeletehnoloogia; kadri.vare@ut.ee
  • Kadri Muischnek, keeletehnoloogia; kadri.muischnek@ut.ee
  • Ursula Erik, Eesti Maaülikooli kontaktisik, õppetöö ja koolitus; ursula.erik@emu.ee
  • Annika Pant, keeletoimetamine, tutvustus
  • Merily Šmidt, keeletoimetamine, tutvustus