Kontakt

  • Mart Noorma, projekti algataja; e-post: mart.noorma@ut.ee
  • Sven-Erik Soosaar, eestikeelse Vikipeedia kõneisik; e-post: sven-erik@wikimedia.ee
  • Sulev Iva, võrokeelse Vikipeedia kõneisik; e-post: sulev.iva@ut.ee

Korraldustoimkond

  • Sirli Zupping, projektijuhtimine; e-post: sirli.zupping@ut.ee
  • Ivo Kruusamägi, konsultatsioonid; e-post: ivo.kruusamagi@ut.ee
  • Kadri Kunnus, turundus- ja kommunikatsioon; e-post: kadri.kunnus@ut.ee
  • Kristel Reim, koostöö ja partnerlussuhted; e-post: kristel.reim@ut.ee
  • Ann Siiman, õppetöö; e-post: ann.siiman@ut.ee
  • Riina Reinsalu, õppetöö, keeletoimetamine; e-post: riina.reinsalu@ut.ee
  • Marta Peebo, koolitused; e-post: marta@wikimedia.ee
  • Mark Fišel, keeletehnoloogia; e-post: fishel@ut.ee
  • Paula Põder, Tartu Ülikooli muuseumi kontaktisik; paula.poder@ut.ee
  • Ursula Erik, Eesti Maaülikooli kontaktisik; ursula.erik@emu.ee

Üldinfo: info@miljonpluss.ut.ee