Koolitus II: Vikipeedia konkurss “KAE maailma!”

12. september kell 15:35 - 17:35

Vikipeedia konkurss “KAE maailma!” on ÜRO kestliku arengu eesmärkide teemaline artiklikonkurss, mis on suunatud kooliõpilastele. Koolitus korraldatakse selleks, et osalejatel oleks julgust ja pealehakkamist konkursist osa võtta. Koolitus on mõeldud nii õpetajatele kui õpilastele.

Osalemine ei ole Vikipeedia konkursil “KAE Maailma!” osalemiseks kohustuslik, vaid võimalus õppida koostama Vikipeedia artiklit, korrektselt viitama ja küsida rohkem konkursi kohta. Koolitus kestab umbes kaks tundi.

Tartus koolitab Käbi Suvi (MTÜ Wikimedia Eesti, Tartu ülikool).

Registreeru koolitusele siin.

Kui oled koolitusele registreerunud, siis palun tule kindlasti ka kohale, sest meie ootame sind!

Kuupäev:
12. september