Miljon+ laupäevak: viki on imelihtne!

10. märts kell 12:00 - 16:00

Korraldame 10. märtsil Tartus sTARTup HUB-is vikilaupäevaku, kus luuakse üheskoos uusi artikleid. Iga osaleja saab oma artikli kirjutamisel nõu küsida kogenud vikipedistidelt. Vikilaupäevak on kasulik näiteks neile üliõpilastele, kes kevadsemestril õppetöös artiklit koostavad.

Liitu Facebooki sündmusega!

Vikilaupäevak on osa artiklikampaaniast EV 100 “Sajast kasvab miljon!”. See ettevõtmine jõudmas lõpusirgele ja emakeelepäeval anname teada, kui palju artikleid kampaania käigus lisandus. Veel ootame kampaaniaga liituma kõiki, kes aitaks Vikipeediat täiendada.

Kuupäev:
10. märts