Otsi

Sündmuste vaates navigeerimine

2. september 2017

Digihariduse konkurss

Digihariduse konkurss korraldatakse parimate eestikeelsete majandusvaldkonna vikiartiklite väärtustamiseks ja esiletõstmiseks. Konkursi preemiad paneb välja Swedbank. Osalemise kohta vt infot siit.

Artiklikonkurss “KAE maailma!”

1. september - 31. oktoober

Vikipeedia konkurss "KAE maailma!" on 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2017 kestev ÜRO kestliku arengu eesmärkide teemaline Vikipeedia artiklikonkurss, mis on suunatud kooliõpilastele. Võistlus toimub Eesti suurima arengukoostöö, humanitaarabi ja maailmaharidusega tegeleva organisatsiooni MTÜ Mondo eestvedamisel ja sellega tähistatakse MTÜ 10. sünnipäeva ning antakse panus projekti Miljon+ õnnestumisesse. Artiklikonkursi peaauhinnaks on reis Keeniasse või Ghanasse. Rohkem infot konkursi kohta leiate siit.