Sündmused

Meie koolituste mõte on inspireerida ja toetada kõiki inimesi, kes tahavad panustada eesti keele tulevikku. Vikipeedia artiklite kirjutamine on kahtlemata panus eesti keele arengusse. Pakume koolitusi nii töötubadena üldhariduskoolides kui ka erialakeele seminare ettevõtetes ja asutustes. Mõistagi oleme avatud igasugustele uutele ideedele.

Kogu kokku rühm kaasmõtlejaid ja kutsu meid koolitama. Tuleme hea meelega teid inspireerima ja toetama.


Loading Sündmused

13. september 2017

Sündmused Search and Views Navigation

Otsi

Sündmus Views Navigation

Sündmused Search

Kogu päev

Digihariduse konkurss

1. september 2017 - 1. detsember 2017

Digihariduse konkurss korraldatakse parimate eestikeelsete majandusvaldkonna vikiartiklite väärtustamiseks ja esiletõstmiseks. Konkursi preemiad paneb välja Swedbank. Osalemise kohta vt infot siit.

Vaata edasi »

Artiklikonkurss “KAE maailma!”

1. september 2017 - 31. oktoober 2017

Vikipeedia konkurss "KAE maailma!" on 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2017 kestev ÜRO kestliku arengu eesmärkide teemaline Vikipeedia artiklikonkurss, mis on suunatud kooliõpilastele. Võistlus toimub Eesti suurima arengukoostöö, humanitaarabi ja maailmaharidusega tegeleva organisatsiooni MTÜ Mondo eestvedamisel ja sellega tähistatakse MTÜ 10. sünnipäeva ning antakse panus projekti Miljon+ õnnestumisesse. Artiklikonkursi peaauhinnaks on reis Keeniasse või Ghanasse. Rohkem infot konkursi kohta leiate siit.

Vaata edasi »
+ Ekspordi sündmused