Sündmused

Meie koolituste mõte on inspireerida ja toetada kõiki inimesi, kes tahavad panustada eesti keele tulevikku. Vikipeedia artiklite kirjutamine on kahtlemata panus eesti keele arengusse. Pakume koolitusi nii töötubadena üldhariduskoolides kui ka erialakeele seminare ettevõtetes ja asutustes. Mõistagi oleme avatud igasugustele uutele ideedele.

Kogu kokku rühm kaasmõtlejaid ja kutsu meid koolitama. Tuleme hea meelega teid inspireerima ja toetama.


Loading Sündmused
Otsi

Sündmuste vaates navigeerimine

14. september 2017

Kogu päev

Digihariduse konkurss

1. september 2017 - 1. detsember 2017

Digihariduse konkurss korraldatakse parimate eestikeelsete majandusvaldkonna vikiartiklite väärtustamiseks ja esiletõstmiseks. Konkursi preemiad paneb välja Swedbank. Osalemise kohta vt infot siit.

Vaata edasi »

Artiklikonkurss “KAE maailma!”

1. september 2017 - 31. oktoober 2017

Vikipeedia konkurss "KAE maailma!" on 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2017 kestev ÜRO kestliku arengu eesmärkide teemaline Vikipeedia artiklikonkurss, mis on suunatud kooliõpilastele. Võistlus toimub Eesti suurima arengukoostöö, humanitaarabi ja maailmaharidusega tegeleva organisatsiooni MTÜ Mondo eestvedamisel ja sellega tähistatakse MTÜ 10. sünnipäeva ning antakse panus projekti Miljon+ õnnestumisesse. Artiklikonkursi peaauhinnaks on reis Keeniasse või Ghanasse. Rohkem infot konkursi kohta leiate siit.

Vaata edasi »

Vikikoolitus Kadrinas

14. september 2017
Kadrina keskkool, Rakvere tee 4
Kadrina, Eesti

Koolitus Lääne-Virumaa emakeeleõpetajatele ja Kadrina kooli humanitaarsuuna teemast huvitatuile. Koolitus on mõeldud eriti neile, kes kavatsevad emakeeleolümpiaadi eelvoorus koostada Vikipeedia-artikli, vt infot 2017/18. õa emakeeleolümpiaadi kohta siit. Koolitajad Kadrinas: Ann Siiman (Tartu ülikool) ja Riina Reinsalu (Tartu ülikool).

Vaata edasi »
15:30

Koolitus IV: Vikipeedia konkurss “KAE maailma!”

14. september 2017 kell 15:30 - 17:30
Narva Soldino Gümnaasium, Tallinna mnt 40
Narva, Eesti

Vikipeedia konkurss "KAE maailma!" on ÜRO kestliku arengu eesmärkide teemaline artiklikonkurss, mis on suunatud kooliõpilastele. Koolitus korraldatakse selleks, et osalejatel oleks julgust ja pealehakkamist konkursist osa võtta. Koolitus on mõeldud nii õpetajatele kui õpilastele. Osalemine ei ole Vikipeedia konkursil "KAE Maailma!" osalemiseks kohustuslik, vaid võimalus õppida koostama Vikipeedia artiklit, korrektselt viitama ja küsida rohkem konkursi kohta. Koolitus kestab umbes kaks tundi. Narvas koolitab Lauri Linask (Tartu ülikool). […]

Vaata edasi »
+ Ekspordi sündmused