101+ artiklit Vikipeediasse

1. märts 2019 - 31. märts 2019

Kutsume kõiki üles osalema sünnipäevakingituses Eestile ja koostama selleks vikiartikleid. Kingitusega on sel aastal juba liitunud 101 tuntud inimest.

Artiklikampaania siht on tõsta teaduse ning teadmiste olulisust avalikus debatis ja tagada eesti mõttekultuuri elujõud infoühiskonnas.

Osaleda saab, kirjutades märtsikuu jooksul Vikipeediasse vähemalt ühe artikli. Projektilehel on oodatud liituma kõik, kes soovivad panustada emakeelse entsüklopeedia tulevikku. Iga artikkel loeb!

Algus:
1. märts 2019