Digihariduse konkursi II vooru võitjate autasustamine

15. veebruar 2018

Digihariduse konkurss on ellu kutsutud selleks, et täiendada majandusvaldkonna artiklite hulka eestikeelses Vikipeedias ja muuta majanduskeele mõistevara kõigile hõlpsamini kättesaadavaks. Konkursi raames korraldatakse kaks artiklivõistlust aastas. Digihariduse konkurss on osa Vikipeedia edendamise projektist Miljon+.

2017. aasta teine artiklivõistlus toimus Vikipeedia keskkonnas 1. septembrist kuni 1. detsembrini. Osaleda said kõik, kes kirjutasid Vikipeediasse uusi eestikeelseid majandusalaseid artikleid või täiendasid olulises mahus olemasolevaid.

Parimaid premeerib Swedbank rahaliste auhindadega TÜ karjääripäeval, 15. veebruaril 2018.

Kuupäev:
15. veebruar 2018