V digihariduse konkurss: majandus, energeetika, meedia, Euroopa Liit

V digihariduse konkurss toimub 30. septembrist kuni 31. detsembrini 2019. Osaleda saavad kõik, kes kirjutavad Vikipeediasse etteantud teemadel uusi eestikeelseid artikleid või täiendavad olulises mahus olemasolevaid.

Artikleid oodatakse majanduse, meedia, energeetika ja Euroopa Liidu teemadel. Digihariduse konkursi rahalised preemiad panevad välja Swedbank, Elering ja Riigikantselei.

Vt konkursi leht “Vikipeedia:Digihariduse konkurss”

Algus:
30. september