Sündmused

Meie koolituste mõte on inspireerida ja toetada kõiki inimesi, kes tahavad panustada eesti keele tulevikku. Vikipeedia artiklite kirjutamine on kahtlemata panus eesti keele arengusse. Pakume koolitusi nii töötubadena üldhariduskoolides kui ka erialakeele seminare ettevõtetes ja asutustes. Mõistagi oleme avatud igasugustele uutele ideedele.

Kogu kokku rühm kaasmõtlejaid ja kutsu meid koolitama. Tuleme hea meelega teid inspireerima ja toetama.


Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • Sündmus on möödas.

Vikipäevakud

27. detsember 2018 - 30. detsember 2018

Vikipäevakutel täiendatakse Vikipeediat artiklite ja piltidega nii orienteerujatest kui orienteerumisest. On oluline, et eestikeelne orienteerumissõnavara ja üldinfo oleks hõlpsalt kättesaadav ning ajakohane. Eestikeelses Vikipeedias ootavad täiendamist ning ülevaatamist artiklid orienteerumise ja rogaini teemadel. Valik puuduolevatest artiklitest on märksõnade ja isikunimedena üles loetletud juhendis. Vikipäevakutele on oodatud osalema kõik, kes soovivad anda oma panuse.

27.-30. detsembril toimuvate vikipäevakute eesmärgiks on luua Vikipeedia artiklid Eesti orienteerumisklubidest. Hetkel on Eesti Orienteerumisliidul 34 liikmesklubi, millest 9 klubil on Vikipeedias oma artikkel.

Detailid

Algus:
27. detsember 2018
Lõpp:
30. detsember 2018
Kategooria:
Koduleht:
http://paevakud.ee/?post_type=events&p=17164