Sündmused

Meie koolituste mõte on inspireerida ja toetada kõiki inimesi, kes tahavad panustada eesti keele tulevikku. Vikipeedia artiklite kirjutamine on kahtlemata panus eesti keele arengusse. Pakume koolitusi nii töötubadena üldhariduskoolides kui ka erialakeele seminare ettevõtetes ja asutustes. Mõistagi oleme avatud igasugustele uutele ideedele.

Kogu kokku rühm kaasmõtlejaid ja kutsu meid koolitama. Tuleme hea meelega teid inspireerima ja toetama.


Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • Sündmus on möödas.

Vikipeedia keeletoimetamise töötuba

22. veebruar 2019 kell 14:00 - 18:00

Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool ja Eesti Keeletoimetajate Liit korraldavad reedel, 22. veebruaril kell 14.00–18.00 Tallinna Ülikoolis (S403) Vikipeedia keeletoimetamise töötoa. Töötoa alguses antakse osalejatele näpunäiteid, mida võiks entsüklopeediaartikleid koondava Vikipeedia keeletoimetamisel silmas pidada, samuti näidatakse ette, kuidas saab mõne klõpsuga vikiartiklit muuta. Seejärel on kõigil huvilistel võimalik vikiartiklite keeletoimetamisel oma teadmised ja oskused proovile panna ning arutleda üheskoos tehtud paranduste üle.

Töötoas kutsutakse kõiki osalema Vikipeedia keeletoimetamistalgutel.

Töötuppa on oodatud nii õpilased, üliõpilased, õppejõud, keeletoimetajad kui ka kõik teised huvilised, kes soovivad keeletoimetamisel kätt proovida. Üritus on tasuta, võimaluse korral tuleks kaasa võtta sülearvuti ja teha enne töötuba Vikipeedia konto.

Töötuppa saab registreeruda 18. veebruarini veebivormi kaudu. Küsimuste korral võta ühendust aadressil riina.reinsalu@ut.ee.

Detailid

Kuupäev:
22. veebruar 2019
Aeg:
14:00 - 18:00
Kategooria:

Toimumiskoht

Tallinna Ülikool
Narva mnt 25
Tallinn, Eesti
+ Google Map