Vikipeedia konkurss “Eesti Advokatuur 100”

1. märts - 1. august

Vikipeedia artiklikonkurss “Eesti Advokatuur 100” on 1. märtsist kuni 1. augustini 2019 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Sellega tähistatakse Eesti Advokatuuri 100. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse.

Konkurssi korraldavad Tartu Ülikooli õigusteaduskond, Eesti Advokatuur, Tartu Ülikooli Sihtasutus ja MTÜ Wikimedia Eesti ning see on osa Vikipeedia edendamise projektist Miljon+. Konkursi eesmärk on täiendada Vikipeediat õigusalaste artiklitega ja muuta õigusmõistete selgitused hõlpsamini kättesaadavaks.

Parimaid artikleid premeeritakse rahaliste auhindadega. Auhinnafond on 1000 eurot, mille on välja pannud Eesti Advokatuur. Auhinnad antakse üle Eesti Advokatuuri juubelikonverentsil 20. septembril. Võitjate nimed avalikustatakse Tartu Ülikooli infokanalites.

Konkursil saavad osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Eesti Advokatuuri liikmed.

Algus:
1. märts