Sündmused

Meie koolituste mõte on inspireerida ja toetada kõiki inimesi, kes tahavad panustada eesti keele tulevikku. Vikipeedia artiklite kirjutamine on kahtlemata panus eesti keele arengusse. Pakume koolitusi nii töötubadena üldhariduskoolides kui ka erialakeele seminare ettevõtetes ja asutustes. Mõistagi oleme avatud igasugustele uutele ideedele.

Kogu kokku rühm kaasmõtlejaid ja kutsu meid koolitama. Tuleme hea meelega teid inspireerima ja toetama.


Loading Sündmused

14. november 2018

Sündmused Search and Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Kogu päev

Konkurss “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”

10. september 2018 - 10. detsember 2018

"Iseseisvalt maailmahariduses(t)" on maailmahariduse teemaline Vikipeedia artikli, õpilasuurimuse ja praktilise töö konkurss, mis toimub 10. septembrist 10. detsembrini 2018 MTÜ Mondo eestvedamisel koostöös Tartu Ülikooli Miljon+ projektiga. Peaauhinnaks parimale autorile on õppereis Myanmari.

Vaata edasi »

Vikipeedia artiklikonkurss “Eesti notariaat 25”

17. september 2018 - 31. jaanuar 2019

Vikipeedia artiklikonkurss "Eesti notariaat 25" on 17. septembrist 2018 kuni 31. jaanuarini 2019 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Konkursiga tähistatakse notariaadi 25. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursil saavad osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Notarite Koja liikmed.

Vaata edasi »

Vikipäevakud

14. november 2018 - 16. november 2018

Eesti Orienteerumisliit annab panuse Tartu Ülikooli projekti Miljon+, et täiendada Vikipeediat artiklitega nii orienteerujatest kui ka orienteerumisest. Vikipäevakud toimuvad alates 2018. aasta novembrist kuni 2019. aasta aprillini. Vikipäevakutel täiendatakse Vikipeediat artiklite ja piltidega nii orienteerujatest kui orienteerumisest. On oluline, et eestikeelne orienteerumissõnavara ja üldinfo oleks hõlpsalt kättesaadav ning ajakohane. Esimestel vikipäevakutel täiendatakse orienteerumise kategooriat tervikuna: igaüks saab leida meelepärase artikli, mida juurde kirjutada, kontrollida ja täiendada. Täpsem info […]

Vaata edasi »
+ Ekspordi sündmused