5. detsember 2018

Konkurss “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”

"Iseseisvalt maailmahariduses(t)" on maailmahariduse teemaline Vikipeedia artikli, õpilasuurimuse ja praktilise töö konkurss, mis toimub 10. septembrist 10. detsembrini 2018 MTÜ Mondo eestvedamisel koostöös Tartu Ülikooli Miljon+ projektiga. Peaauhinnaks parimale autorile on õppereis Myanmari.

Vikipeedia artiklikonkurss “Eesti notariaat 25”

17. september 2018 - 31. jaanuar 2019

Vikipeedia artiklikonkurss "Eesti notariaat 25" on 17. septembrist 2018 kuni 31. jaanuarini 2019 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Konkursiga tähistatakse notariaadi 25. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursil saavad osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Notarite Koja liikmed.