27. detsember 2018

Vikipeedia artiklikonkurss “Eesti notariaat 25”

17. september 2018 - 31. jaanuar 2019

Vikipeedia artiklikonkurss "Eesti notariaat 25" on 17. septembrist 2018 kuni 31. jaanuarini 2019 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Konkursiga tähistatakse notariaadi 25. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursil saavad osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Notarite Koja liikmed.

Vikipäevakud

27. detsember - 30. detsember

Vikipäevakutel täiendatakse Vikipeediat artiklite ja piltidega nii orienteerujatest kui orienteerumisest. On oluline, et eestikeelne orienteerumissõnavara ja üldinfo oleks hõlpsalt kättesaadav ning ajakohane. Eestikeelses Vikipeedias ootavad täiendamist ning ülevaatamist artiklid orienteerumise ja rogaini teemadel. Valik puuduolevatest artiklitest on märksõnade ja isikunimedena üles loetletud juhendis. Vikipäevakutele on oodatud osalema kõik, kes soovivad anda oma panuse. 27.-30. detsembril toimuvate vikipäevakute eesmärgiks on luua Vikipeedia artiklid Eesti orienteerumisklubidest. Hetkel on Eesti Orienteerumisliidul 34 […]