24. jaanuar 2019

Vikipeedia artiklikonkurss “Eesti notariaat 25”

17. september 2018 - 31. jaanuar 2019

Vikipeedia artiklikonkurss "Eesti notariaat 25" on 17. septembrist 2018 kuni 31. jaanuarini 2019 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Konkursiga tähistatakse notariaadi 25. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursil saavad osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Notarite Koja liikmed.

Vikipeedia keeletoimetamistalgud

1. detsember 2018 - 14. märts 2019

Keeletoimetamistalgud toimuvad 1. detsembrist 2018 kuni 14. märtsini 2019. Talgute eesmärk on keeleliselt parandada ja ladusamaks muuta Vikipeedia keeletoimetamist ootavaid artikleid ning väärtustada keeletoimetaja tööd. Talgud korraldavad Tartu Ülikool, Eesti Keeletoimetajate Liit ja MTÜ Wikimedia Eesti. Tublimatele talgulistele on rahalised auhinnad, mille paneb välja Tartu Hansa Rotary klubi.