4. veebruar 2019

Vikipeedia keeletoimetamistalgud

1. detsember 2018 - 14. märts 2019

Keeletoimetamistalgud toimuvad 1. detsembrist 2018 kuni 14. märtsini 2019. Talgute eesmärk on keeleliselt parandada ja ladusamaks muuta Vikipeedia keeletoimetamist ootavaid artikleid ning väärtustada keeletoimetaja tööd. Talgud korraldavad Tartu Ülikool, Eesti Keeletoimetajate Liit ja MTÜ Wikimedia Eesti. Tublimatele talgulistele on rahalised auhinnad, mille paneb välja Tartu Hansa Rotary klubi.

Õpilaskonkurss “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”

4. veebruar - 31. detsember

"Iseseisvalt maailmahariduses(t)” on 4. veebruarist 31. detsembrini 2019 toimuv maailmahariduse-teemaline Vikipeedia, õpilasuurimuse ja praktilise töö konkurss, mida viib läbi MTÜ Mondo koostöös Tartu Ülikooli projektiga Miljon+. Õpilaskonkurss on ellu kutsutud, et leida ja tunnustada Eesti koolides kirjutatud maailmahariduslikke õpilasuurimusi ja praktilisi töid ning suurendada maailmahariduslike, humanitaarabi ja arengukoostöö valdkonna artiklite hulka eestikeelses Vikipeedias. Tulemusena loodame saavutada paremat globaalset kirjaoskust, laiema avalikkuse suuremat teadlikkust ÜRO kestliku […]