Sündmused

Meie koolituste mõte on inspireerida ja toetada kõiki inimesi, kes tahavad panustada eesti keele tulevikku. Vikipeedia artiklite kirjutamine on kahtlemata panus eesti keele arengusse. Pakume koolitusi nii töötubadena üldhariduskoolides kui ka erialakeele seminare ettevõtetes ja asutustes. Mõistagi oleme avatud igasugustele uutele ideedele.

Kogu kokku rühm kaasmõtlejaid ja kutsu meid koolitama. Tuleme hea meelega teid inspireerima ja toetama.


Loading Sündmused

26. oktoober 2019

Sündmused Search and Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Kogu päev

Õpilaskonkurss “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”

4. veebruar 2019 - 31. detsember 2019

"Iseseisvalt maailmahariduses(t)” on 4. veebruarist 31. detsembrini 2019 toimuv maailmahariduse-teemaline Vikipeedia, õpilasuurimuse ja praktilise töö konkurss, mida viib läbi MTÜ Mondo koostöös Tartu Ülikooli projektiga Miljon+. Õpilaskonkurss on ellu kutsutud, et leida ja tunnustada Eesti koolides kirjutatud maailmahariduslikke õpilasuurimusi ja praktilisi töid ning suurendada maailmahariduslike, humanitaarabi ja arengukoostöö valdkonna artiklite hulka eestikeelses Vikipeedias. Tulemusena loodame saavutada paremat globaalset kirjaoskust, laiema avalikkuse suuremat teadlikkust ÜRO kestliku […]

Vaata edasi »

V digihariduse konkurss: majandus, energeetika, meedia, Euroopa Liit

30. september 2019 - 31. detsember 2019

V digihariduse konkurss toimub 30. septembrist kuni 31. detsembrini 2019. Osaleda saavad kõik, kes kirjutavad Vikipeediasse etteantud teemadel uusi eestikeelseid artikleid või täiendavad olulises mahus olemasolevaid. Artikleid oodatakse majanduse, meedia, energeetika ja Euroopa Liidu teemadel. Digihariduse konkursi rahalised preemiad panevad välja Swedbank, Elering ja Riigikantselei. Vt konkursi ametlik kodulehekülg siin. Vt konkursi leht Vikipeedias: "Vikipeedia:Digihariduse konkurss"

Vaata edasi »

Vikipeedia artiklikonkurss “Eestikeelne õigusteaduskond 100”

4. oktoober 2019 - 27. jaanuar 2020

"Eestikeelne õigusteaduskond 100" on 4. oktoobrist 2019 kuni 27. jaanuarini 2020 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Sellega tähistatakse eestikeelse õigusteaduskonna 100. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursi eesmärk on täiendada Vikipeediat õigusalaste artiklitega ja muuta õigusmõistete selgitused hõlpsamini kättesaadavaks. Konkursil said osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Eesti Advokatuuri ja Notarite Koja liikmed.

Vaata edasi »
+ Ekspordi sündmused