11. november 2019

Õpilaskonkurss “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”

4. veebruar - 31. detsember

"Iseseisvalt maailmahariduses(t)” on 4. veebruarist 31. detsembrini 2019 toimuv maailmahariduse-teemaline Vikipeedia, õpilasuurimuse ja praktilise töö konkurss, mida viib läbi MTÜ Mondo koostöös Tartu Ülikooli projektiga Miljon+. Õpilaskonkurss on ellu kutsutud, et leida ja tunnustada Eesti koolides kirjutatud maailmahariduslikke õpilasuurimusi ja praktilisi töid ning suurendada maailmahariduslike, humanitaarabi ja arengukoostöö valdkonna artiklite hulka eestikeelses Vikipeedias. Tulemusena loodame saavutada paremat globaalset kirjaoskust, laiema avalikkuse suuremat teadlikkust ÜRO kestliku […]

V digihariduse konkurss: majandus, energeetika, meedia, Euroopa Liit

V digihariduse konkurss toimub 30. septembrist kuni 31. detsembrini 2019. Osaleda saavad kõik, kes kirjutavad Vikipeediasse etteantud teemadel uusi eestikeelseid artikleid või täiendavad olulises mahus olemasolevaid. Artikleid oodatakse majanduse, meedia, energeetika ja Euroopa Liidu teemadel. Digihariduse konkursi rahalised preemiad panevad välja Swedbank, Elering ja Riigikantselei. Vt konkursi ametlik kodulehekülg siin. Vt konkursi leht Vikipeedias: "Vikipeedia:Digihariduse konkurss"

Vikipeedia artiklikonkurss “Eestikeelne õigusteaduskond 100”

4. oktoober 2019 - 27. jaanuar 2020

"Eestikeelne õigusteaduskond 100" on 4. oktoobrist 2019 kuni 27. jaanuarini 2020 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Sellega tähistatakse eestikeelse õigusteaduskonna 100. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursi eesmärk on täiendada Vikipeediat õigusalaste artiklitega ja muuta õigusmõistete selgitused hõlpsamini kättesaadavaks. Konkursil said osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Eesti Advokatuuri ja Notarite Koja liikmed.