4. jaanuar 2020

Vikipeedia artiklikonkurss “Eestikeelne õigusteaduskond 100”

4. oktoober 2019 - 27. jaanuar 2020

"Eestikeelne õigusteaduskond 100" on 4. oktoobrist 2019 kuni 27. jaanuarini 2020 toimuv õigusteemaliste Vikipeedia artiklite konkurss. Sellega tähistatakse eestikeelse õigusteaduskonna 100. aastapäeva ja antakse panus eestikeelse Vikipeedia täiendamisse. Konkursi eesmärk on täiendada Vikipeediat õigusalaste artiklitega ja muuta õigusmõistete selgitused hõlpsamini kättesaadavaks. Konkursil said osaleda Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud ning Eesti Advokatuuri ja Notarite Koja liikmed.

Keeletoimetamistalgud

1. detsember 2019 - 14. märts 2020

Keeletoimetamistalgud toimuvad 1. detsembrist 2019 kuni 14. märtsini 2020. Talgute eesmärk on keeleliselt parandada ja ladusamaks muuta Vikipeedia keeletoimetamist ootavaid artikleid ning väärtustada keeletoimetaja tööd. Talgud korraldavad Tartu Ülikool, Eesti Keeletoimetajate Liit ja MTÜ Wikimedia Eesti. Talgute auhinnafond on 2500 eurot: kokku 2000 eurot esimesele kolmele tublile talgulisele Tartu Hansa Rotary Klubilt ja 500 eurot MTÜ Wikimedia Eestilt parimale uuele talgulisele ehk inimesele, kes ei ole osalenud ei 2017/18. ega 2018/19. a talgutel. Talgud korraldavad Tartu Ülikool, Eesti Keeletoimetajate Liit ja MTÜ […]